Hity 2018 roku, które będą modne również w 2019!

Chociaż moda ciągle się zmienia, to czasami zdarza się, że coś zagości w niej na dłużej. Są trendy, które do tego stopnia podbijają serca kobiet i wyroczni modowych, że razem z nami witają kolejny rok, żeby się w nim rozgościć. I właśnie z taką sytuacją mamy aktualnie do czynienia!

Fakt, że niektóre trendy przetrwały próbę czasu i będą modne również w 2019 roku z pewnością ucieszy wiele kobiet. Oznacza to bowiem, że wciąż możemy się modnie nosić bez konieczności zakupów. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o ubrania, ale również akcesoria, które z dużą przyjemnością wykorzystywałyśmy w starym roku. W 2019 również możemy z nich korzystać. Jesteście ciekawe, jakie trendy przetrwały próbę czasu? Już śpieszymy z wyjaśnieniem!

Hity 2018, które przejdą do 2019 roku

zwierzece printy

Przede wszystkim próbę czasu zdecydowanie przetrwały gumki frotte, tzw. frotki. Takie duże akcesoria do włosów skradły serca wielu kobiet, dlatego nic dziwnego, że zostają z nami na dłużej. Jest to nie tylko użyteczny dodatek, ale również prezentuje się naprawdę stylowo. My osobiście bardzo się cieszymy z faktu, że frotki zostają z nami na dłużej!

Kolejnym hitem, którym będziemy mogły się cieszyć w 2019 roku są duże opaski na głowę. Tym bardziej, że kategoria ta jest bardzo szeroka i z dużym prawdopodobieństwem każda z nas znajdzie coś dla siebie w jej otchłani. Możemy nosić je zarówno w wydaniu casualowym, jak i tym przeznaczonym na wieczór!

Musimy rownież wspomnieć o tym, że zwierzęce printy również nie pójdą w odstawkę. Wręcz przeciwnie – świetnie się sprawdzą w wielu różnych stylizacjach, w których są wręcz pożądane. Takie wzory są podstawą naprawdę wielu stylizacji i z ich dobrodziejstwa korzystają nie tylko najwierniejsze fanki safari, ale również większość kobiet, które pozostają na bieżąco z modowymi nowinkami.

Trendem, który przetrwał jest również szał na słomkowe torby i kapelusze. To będzie hit szczególnie w okresie wiosenno – letnim, więc zdecydowanie nie powinno zabraknąć w naszej garderobie takich dodatków. Szczególnie warte uwagi są modele z wielkim rondem, które skutecznie ochroni nas przed słońcem. To zdecydowanie będzie plażowy hit.